NEWSLETTER

NEWSLETTER

Witamy w Villa Riccona!

Jeżeli chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych oraz być na bieżąco z wydarzeniami ,nowym menu w naszej restauracji, zapisz się do newslettera!

informacja RODO
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) jest JAWO SP.z o.o. – Restauracja Villa Riccona, ul. Sadowa 2, 05-850, Jawczyce, NIP: 118-177-15-97 Regon: 140039628, KRS: 0000142807, e mail : restauracja@villariccona.pl
2. Pani/Pana dane osobowe są lub mogą być przetwarzane przez Administratora w celu przesyłania na podany przez Panią/Pana adres e-mail zamówionego newslettera zawierającego w szczególności informacje handlowe dotyczące Administratora.
3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora: dostawcom usług IT, podmiotom świadczącym usługi wysyłki korespondencji elektronicznej, podmiotom świadczącym usługi marketingowe, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą pozostającym z Administratorem w stałym stosunku zlecenia.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas obowiązywania zgody na otrzymywanie newslettera (do czasu jej cofnięcia).
5. Ma Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
6. Może Pani/Pan w dowolnym momencie, bez podania przyczyny, cofnąć tę zgodę, w szczególności wysyłając e-mail do Administratora danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże wymagane w celu otrzymywania newslettera.
9. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania.