WYDARZENIA

WYDARZENIA

KALENDARZ WYDARZEŃ

W Villa Riccona co roku organizujemy cykl wydarzeń, które są już u nas tradycją.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem i zarezerwowanie sobie czasu na te wyjątkowe dni w naszej restauracji.

14 luty
WALENTYNKI

Tego dnia zapraszamy na romantyczną kolację degustacyjną, składającą się z 4 dań do wyboru przy nastrojowej muzyce na żywo.

8 marzec
Dzień Kobiet

To wspaniała okazja na babski wieczór lub randkę. Przewidujemy klimatyczny mini koncert wokalisty Enko, chorwackiego pochodzenia o charyzmatycznym głosie oraz promocyjne ceny win oraz alkoholi. Dla każdej pani w tym dniu kieliszek Prosecco oraz kwiaty w prezencie.

1 czerwiec
Dzień Dziecka

W tym dniu w naszym ogrodzie organizujemy moc atrakcji dla najmłodszych. Nauka jazdy na kucach, nasz dmuchaniec do skakania oraz animacje i wiele innych atrakcji czeka u nas na wszystkich maluchów!

23 czerwiec
Początek Wakacji

Tego dnia zapraszamy wszystkie dzieci na coś pysznego po uroczystym zakończeniu roku szkolnego , będą animacje oraz specjalna atrakcja, o której poinformujemy na początku czerwca.

6 grudzień
Wielkie Mikołajki

To ulubione święto dzieci w Villa Riccona ! Jak co roku odwiedzi nas Święty Mikołaj z zagrodą prawdziwych reniferów. Wręczy wszystkim symboliczne upominki, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Odbędzie się również mini targ świąteczny w naszej altanie w ogrodzie.

31 grudzień
Kolacja Sylwestrowa

Ze względu na ogromne powodzenie tego wydarzenia zdecydowaliśmy się świętować ten dzień w naszej restauracji w formie kolacji składającej się z 4 dań do wyboru. Atrakcją tego wieczoru będzie elegancka muzyka jazzowa. Dla zainteresowanych odbędzie się after party w sali bankietowej lub kominkowej.