PRZYJĘCIA

PRZYJĘCIA

W Villa Riccona organizujemy przyjęcia wszelkiego rodzaju. Nasza restauracja to idealne miejsce na imprezy rodzinne, wesela, imprezy urodzinowe, czy imieninowe, rocznice oraz spotkania firmowe.

Interesuje cię nasza oferta ? Napisz e-mail na : restauracja@villariccona.pl
Pamiętaj o podaniu daty przyjęcia, liczby osób oraz preferowanej sali w naszej restauracji.

CHRZCINY I KOMUNIE

Chrzciny i komunie to przyjęcia, które najchętniej organizują u nas nasi goście .Zapraszamy na spotkanie do Villa Riccona, w czasie którego wspólnie zaplanujemy każdy szczegół wydarzenia ,dotyczący budżetu, menu dań i napoi oraz obsługi kelnerskiej. Z nami organizacja uroczystości będzie dużo łatwiejsza. Podczas organizacji tego typu przyjęć pomagamy rodzicom w stworzeniu wyjątkowego menu dań dla zaproszonych gości, zapewniamy obsługę kelnerów z doskonałym podejściem do najmłodszych. Organizujemy animacje dla dzieci ,pełne rozwojowych gier i zabaw.  U nas przyjęcia komunijne przebiegają w radosnej, rodzinnej atmosferze, a maluchy się nie nudzą.

KONFERENCJE i imprezy firmowe

Restauracja włoska Villa Riccona to świetne miejsce na organizację konferencji firmowej. Znajdujemy się tuż pod Warszawą w wygodnym punkcie komunikacyjnym, dysponujemy podstawowymi materiałami potrzebnymi do spotkania szkoleniowego dla twoich pracowników. W naszej ofercie znajdują się też specjalne sety do wyboru na firmowy lunch ,czy kolację. Szereg zaprzyjaźnionych firm chętnie organizuje u nas również spotkania wigilijne oraz wielkanocne lub pikniki rodzinne. Jeżeli nie posiadamy wystarczająco dużej ilości pokojów na noclegi dla grupy ,zawsze pomagamy w zarezerwowaniu hotelu w pobliżu naszej restauracji.

 

 

WESELA

Od 2007 roku zorganizowaliśmy już ponad 200 przyjęć weselnych, mamy więc ogromne doświadczenie w ich organizowaniu. Nasza bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych gości. Jesteśmy również otwarci na jej modyfikacje wedle państwa gustu . W naszej restauracji państwo młodzi mają możliwość umówienia się na degustację kilku dań głównych. Pomagamy również w wyborze i zamówieniu tortu weselnego przy wieloletniej współpracy z zaprzyjaźnioną cukiernią.

KINDERBALE

Nasza restauracja to wspaniałe miejsce do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla maluchów. W naszym ogrodzie znajduje się plac zabaw , boisko do gry w piłkę nożną , posiadamy też dmuchańce do skakania. Chętnie zorganizujemy również wiele atrakcji, gier i zabaw dla dzieci, które poprowadzą wykwalifikowani animatorzy. W naszym menu znajdują się ulubione przysmaki najmłodszych. Możemy również zorganizować słodki kącik pełen pięknych słodyczy, owoców oraz przepyszny tort i dekorację sali dla dzieci.